Меню
В Запорожье детям предлагают заняться спортом (ФОТО)

    Літо, карантин, чим зайняти дитину? Один з варіантів вирішення відразу двох питань – проводження часу на канікулах і популяризації здорового способу життя – спорт, і зокрема футбол. хтось вже відвідує секції, хтось ще розмірковує, яким спортом зайнятись. Одним з наймасовіших є футбол. Тренери запевняють – не вагайтеся, приходьте, особливо після карантинних пауз дитині потрібне адекватне фізичне навантаження. Але спортивні і зокрема футбольні заняття – це не просто навантаження. Тренування дають і можливість іншого розвитку дитини – морального. Тренери кажуть, в першу чергу їхнє завдання – щоб підопічний став доброю людиною, а бути чи не бути професійним футболістом – це вже справа самого малюка.

 

     Тренування зазвичай триває годину. Є заняття на відкритих майданчиках, є – у приміщеннях, зокрема у сотій школі Бородинського мікрорайону, у сорок першій – Вознесенівського, у шістдесят п’ятій - Шевченківського. Усі умови створені, тренування проходять з дотриманням норм, а тренери уважно стежать за кожною дитиною. Записатися на футбол – легше легкого. Є групи для різних вікових категорій. Головне пам’ятайте – футбол найдоступніший вид спорту, та обрати заняття для дитини, що всебічно її розвиватимуть, ви можете на свій та її смак і вподобання. Головне, особливо коли вирує пандемія, здоров’я майбутнього нації.

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
29.06.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"