Меню
В Запорожье открылась выставка, посвященная истории нашего края (ФОТО)

      Долучитися до культурних заходів і водночас дізнатися про події, що змінили історію України, можна, за умов дотримання карантинних норм, і у своєрідному філіалі заповідника Хортиця, прямо у центрі Запоріжжя. Де є бої, там є герої.

 

      Українському, запорізькому козацтву присвячується. У музейних студіях «Місто за порогами» відкрилася виставка, що показує один з найвеличніших епізодів історії нашої держави. Виставка «Де є бої, там є герої» присвячена одній з найвидатніших сторінок української історії – визвольній війні під проводом Богдана Хмельницького. Готувалася вона кілька років, і вона вражає. Зокрема розмаїттям жанрів. І тут дійсно є на що подивитися. Зброя, картини, історичні довідки, концептуальний підхід, унікальні експонати, супровід усіх локацій. Фахівці вже встигли оцінити виставку.

 

     Відвідати виставку і зануритися у побут і битви запорізьких козаків можна у музейних студіях «Місто за порогами» за адресою бульвар Центральний 3, із середи до неділі, з 09.30 до 16.30.

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
29.06.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"