Меню
Библиотеки Запорожья будут реформировать

        Наше місто стало першим в Україні, де запроваджують реформу бібліотечної системи – ремонтують приміщення та вводять електронні квитки. У зв’язку зі змінами, наступного місяця відбудеться спеціальний тренінг для працівників цих закладів «Стратегічне управління бібліотекою», де вони зможуть дізнатися про сучасні підходи до управління та як визначити клієнтів. Сьогодні Запоріжжя стоїть на порозі етапу позитивних змін. Наше місто стало першим в Україні, де запровадили реформу бібліотечної системи. За останні кілька років відремонтовані та осучаснені три заклади цієї мережі, введено єдиний електронний квиток та систему Е-книга. У зв’язку з цими змінами на початку липня у Запоріжжі пройде тренінг «Стратегічне управління бібліотекою».

        Ірина Лей, директор централізованої бібліотечної системи для дорослого населення «На цьому тренінгу ми очікуємо обговорити по-перше: мету, роль і місію сучасної бібліотеки в нашому бурхливому світі, шляхи розвитку бібліотечної справи, ми маємо визначити хто на сьогодні є клієнтом бібліотеки, скорегувати свою діяльність на цю клієнт орієнтованість і я впевнена що обмін думками і досвідом буде дуже корисний для всіх нас».

 

       Участь у тренінгу візьмуть 30 бібліотекарів не лише із Запорізької, а й з Донецької та Луганської областей. Це дасть їм змогу підвищити інституційну спроможність своїх закладів. Тренінг пройде в рамках проекту «Спроможні бібліотеки сприяють досягненню цілей сталого розвитку ООН до 2030 року». Після навчання бібліотекарі спільно з місцевими громадськими активістами та представниками влади розроблять стратегії діяльності бібліотек з урахуванням потреб громади.

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
29.06.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"