Меню
Запорожцев приглашают принять участие в интересном мероприятии

        Реалізувати свої творчі і освітні потреби можна і в інший спосіб. З першого липня в Україні пройде фотоконкурс «Вікі любить Землю». Його головна мета – створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи та об’єктів природно-запорідного фонду на території нашої держави для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів. «Вікі любить Землю» - це частина міжнародного конкурсу, що був започаткований в Україні у 2013 році. Загалом за час його проведення сфотографували понад чотири тисячі об’єктів територій природо-заповідного фонду держави, зібрано понад 90 тисяч фотографій. Журі конкурсу визначають найбільш якісні фотографії у кожній області. Призи отримують також учасники, які сфотографують найбільшу кількість пам’яток природи.

 

        Призовий фонд цього року становить майже 4 тисячі доларів. Аби взяти у ньому участь, учасники мають завантажити фотографії на Вікі сховище. Наступний крок - обов’язково змінити назву вашого фото та додати короткий підпис та уточнення в описі. Переглянути файли можна на сторінці Завантаження, посилання на яке є у меню вікі сховища. У зв’язку із пандемією коронавірусу організатори закликають учасників дотримуватися усіх карантинних обмежень. Уникати подорожей, а натомість фотографувати об’єкти неподалік від дому.

 

Також слідкуйте за нашими неупередженими новинами у соціальних мережах:Лаконічний Telegram: https://t.me/tvalexua
Яскравий Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv
Інформативний Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV
29.06.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv  Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"