Меню
В Запорожье детские сады решено открыть со следующей недели

       Залишайтеся вдома, але за потреби можете приводити дітей до садочків. Про це на камери заявив директор департаменту освіти Запорізької міської ради. І якщо ще в середу 20 травня були сумніви, що дитячі дошкільні навчальні заклади зможуть відкритися 25 травня. Сьогодні їх вже немає. Як працюватимуть дитячі садочки, скільки дітей зможуть прийняти та які карантинні обмеження застосовуватимуть, далі.

 

       Всі підпорядковані департаменту освіти дошкільні навчальні заклади готові прийняти дітей з двадцять п’ятого травня. У тому числі усі дитсадки. Але попереджають – карантин триває. Щоб знову віддати дитину у садок ніяких довідок не потрібно, запевняють у департаменті.  Але доведеться пройти низку карантинних процедур, перш ніж потрапити до садка.  Нові вимоги до дитсадків - зняті килимки, у наявності паперові рушники і дезінфікуючі засоби. Кожна група першого поверху має бути забезпечена власним входом.

Також слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах:

Telegram: https://t.me/tvalexua

Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv

Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

22.05.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"