Меню
В Запорожье смягчают правила карантина

     Довідки на проїзд більше не знадобляться – в Запоріжжі пом’якшили умови карантину і тепер міський транспорт знову працюватиме за звичним графіком. У зв’язку з всеукраїнським пом’якшенням карантину в Запоріжжі дозволили проведення спортивних заходів, щоправда без глядачів, відновлена служба в храмах. Також нарешті ухвалене рішення, якого найбільше очікували запоріжці – громадський транспорт знову для всіх, а не тільки для тих, у кого є перепустка.

 

    Але носіння масок в транспорті все ще обов’язкове, так само як і водії мають стежити за тим, щоб не більше половини сидячих місць були зайняті. Щоправда, людям категорії 60 все ще рекомендовано виходити на вулицю лише в радіусі одного кілометру від їх дому. А от чи повертати пільговий проїзд для пенсіонерів - вирішуватимуть на сесії Запорізької міськради. Також свої двері готуються відкрити дитячі садочки. Але представники міської влади нагадують: пом’якшення карантину не означає його відміну – дотримання норм безпеки та гігієни все ще обов’язкове. 

Також слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах:

Telegram: https://t.me/tvalexua

Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv

Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

22.05.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"