Меню
Запорожского депутата, сбившего на дороге человека, не накажут

   Нові обставини резонансної ДТП. Майже два роки тому – в червні 2018-го депутат Запорізької міської ради Ярослав Гришин збив людину. Тепер кримінальна справа закрита.

Запорожского депутата, сбившего на дороге человека, не накажут

   Смерть є, а покарання немає. В кінці червня 2018-го на цій ділянці траси Харків-Сімферополь сталася резонансна ДТП. Депутат Запорізької міської ради Ярослав Гришин за кермом своєї автівки збив чоловіка. Йому надали швидку медичну допомогу, але врятувати так і не змогли. В загиблого залишилися двоє малолітніх дітей. Більше того, його життя перервалось в 11-й день народження його маленького сина. Тоді родичі чоловіка найбільше переймалися тим, що депутат, який забрав життя їх рідної людини уникне покарання.

   Варто сказати, родину загиблого депутат одразу зобов’язався підтримувати матеріально та виплачувати допомогу на утримання дітей. Тоді кримінальну справу завели швидко. Втім, майже одразу щось пішло не так. Спочатку досудовим розслідуванням зайнялися у слідчому відділі обласної прокуратури, потім справу передали до столиці – в Головне слідче управління Нацполіції. І тільки навесні 2019-го за розслідування знов взялись запорізькі правоохоронці. Тяганина тривала довго. В результаті  Ярослав Гришин так і не отримав статусу підозрюваного, оскільки немає підтвердження, що він отримав поштою повідомлення про підозру і був з ним ознайомлений. І ось тепер, майже через два роки після смертельної аварії кримінальне провадження закрили, в зв'язку з тим, що термін досудового розслідування просто сплив.

   І хоча в будь-якому випадку жодне рішення суду не повернуло б родичам рідну людину – тепер і приймати рішення, власне, нікому.

Також слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах:

Telegram: https://t.me/tvalexua

Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv

Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

21.05.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"