Меню
Власти Запорожья направляют городские средства только на самое необходимое

   Направити гроші з дефіцитного бюджету на найнеобхідніше повинні депутати. Вони готуються до засідання сесії міськради. Близько півсотні основних питань, більшість з яких – перерозподіл коштів. Десятки мільйонів знімають з програм життєзабезпечення та розвитку міста. Медицина в пріоритеті. Також планують деякі пільги для місцевого бізнесу на час карантину.

Власти Запорожья направляют городские средства только на самое необходимое

   Так велелюдно в міській раді не було вже понад місяць. Після послаблення карантину в роботу з подвійним запалом включилися всі – і чиновники, і депутати. На часі корегування бюджету, що неабияк недоотримав коштів через карантин.

   Про обіцяні масштабні реконструкції поки доведеться забути. Об’єкт «майдан Запорізький» - заморожений. Знімають гроші із благоустрою та програм житлово-комунального господарства. Втім обіцяють, ремонти в будинках все ж робитимуться. Підприємцям обіцяють послаблення податкового навантаження.    Мова йде про виплати на комерційну нерухомість. Збільшивши неоподаткований мінімум площі до 300 квадратів більшість бізнесменів - власників салонів, магазинів, пекарень тощо не будуть його сплачувати впродовж 3 місяців.

   Дороги місцевого значення ремонтуватимуть, але поки ямковим ремонтом. На більше – немає коштів. КОВІД-19 суттєво вплинув на надходження в бюджет.

   До речі про медиків. Обіцяна субвенція, що мала забезпечити 300% надбавки, так і не надійшла до міста. Тобто з Києва гроші виділили, але запорізькі медики так їх і не отримали. Тож депутати голосуватимуть за виділення мільйона гривень з нашого бюджету, аби лікарі не переймались бюрократією.

Сесія, яка відбудеться 27 травня, обіцяє бути гарячою. Питань багато, грошей мало. Тож депутатам слід визначитись з пріоритетами таким чином, аби місто не постраждало від ухвалених рішень.

Також слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах:

Telegram: https://t.me/tvalexua

Instagram: https://www.instagram.com/alex_ua_tv

Facebook: https://www.facebook.com/ALEXUA.TV

21.05.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"