Меню
Коронавирус не единственная болезнь, которая продолжает убивать здоровье запорожцев

      Довгий час питання відкриття нового дитячого протитуберкульозного відділення у Запоріжжі було «підвішеним у повітрі». Та нарешті ця проблема зрушить з мертвої точки. Запоріжжя залишається сумним лідером за статистикою дитячої захворюваності на туберкульоз. Втім, ще до останньої сесії Запорізької обласної ради існування 2-го дитячого протитуберкульозного відділення було під великим питанням. Не вистачало необхідного до фінансування цього закладу і фтизіатричної служби в цілому. Причина –  черговий етап нової медичної реформи в рамках якої фтизіатричні відділення були об’єднані.

 

      На до фінансування цього закладу було виділено 5 мільйонів гривень. Та, на жаль, поки в Україні діє карантин малечу до закладу не прийматимуть. Загалом у протитуберкульозному відділенні діти будуть проходити завершуючи лікування. Заклад зможе прийняти 40 маленьких пацієнтів.

17.04.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"