Бюджет Запорожской области из-за карантина теряет поступления денежных средств

      У Запоріжжі, аби не припиняти фінансування життєво важливих для міста програм та виділення коштів на боротьбу з поширенням інфекції пішли на черговий кредит. Карантин – необхідний і вимушений захід, його запроваджено майже у всіх країнах, де є спалахи коронавірусу. Україна не виняток, але на відміну від Європи, де з державного бюджету фінансують боротьбу із хворобою, найбільший тягар в нашій країні ліг на плечі бюджетів місцевих. Запоріжжя зокрема втратило величезну частину свого. Надходження поменшали, а видатки побільшали. Чекати від центральної влади тестів, апаратів ШВЛ, захисних костюмів для лікарів можна тижнями, а то й місяцями, тому депутати вирішили закупити все необхідне за рахунок коштів громади, а нестачу компенсувати через кредит.

 

     Дехто скаже, що у Запоріжжя вже і так чимало кредитів, і їх доведеться повертати, такий крок вимушений. 500 мільйонів запозичать у комерційного банку під невеликі відсотки, аби швидко реагувати на виклики сьогодення та не скорочувати фінансування життєво важливих програм для міста.

26.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"