В Запорожье продолжается ажиотажный спрос на продукты питания (ФОТО)

      Під час карантину через новий вірус дозволена робота лише аптек та продуктових магазинів. Проте деякі запоріжці вирішили відкрити власні супермаркети – важко інакше пояснити закупівлю продуктів у таких промислових масштабах. Особливе загострення відбулося після введення режиму надзвичайної ситуації. Із початком коронавірусного карантину у Запоріжжі полиці продуктових магазинів почали порожніти із неймовірною швидкістю – цікаво, що жодного дефіциту товарів немає. Їх просто не встигають привозити – у паніці люди купляють крупи, макарони, консерви, і навіть туалетний папір у космічних кількостях. Це ще відголоски радянського часу, коли часто в магазинах не можна було купити базові продукти? Але багато хто із запоріжців вважає – вже давно пора припинити жити за старими звичками і думати головою.

 

     Супермаркети, буває, просто беруть штурмом – не зважаючи на те, що за правилами безпеки в торговому приміщенні не можуть одночасно перебувати понад 10-15 осіб. Дійшло до того, що деякі магазини ввели обмеження на кількість товарів, що може придбати одна людина за раз. Хтось скаже – ну то й що, кожен сам вирішує, куди витрачати гроші. Проте через таку поведінку містян, багато хто не може купити продукти, що йому дійсно потрібні.

26.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"