В Запорожской области на пропускных пунктах все спокойно (ФОТО)

      Звичайний трудовий день на карантині – це, звісно, маски, увага та бойовий настрій. Без цього – нікуди, впевнений Павло Власенко, який несе службу на виїзді з міста біля Оріхівського шоссе. Поряд – обласна лікарня, дорога дуже жвава навіть «на карантині».  Страж порядку каже, панікувати із введенням надзвичайної ситуації не збирається і іншим не радить. Проте, настрій настроєм, а їхати треба. Чи є якісь нововведення, окрім обов’язкового карантинного дресс-коду? І хоча карантин продовжили, багато людей попри власне бажання вимушені щодня їздити з міста та у місто, і їм потрібно знати – чи можливо це.

 

     І поки одні залишаються невблаганними і стоять на своєму… Інші готові протидіяти дезінформації та панічним настроям, заспокоюють – на пропускних пунктах все спокійно. Пам’ятайте, довіряти можна лише перевіреним та офіційним джерелам інформації. І якщо у супермаркетах та аптеках є обмежувальні стрічки та захисні екрани, то на ваших власних чотирьох колесах поки що ви сам собі господар.

26.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"