В Запорожской области выявлено 5 случаев заболевания и введен режим чрезвычайной ситуации

      Коронавірус не оминув Запорізьку область. На жаль, у нашому регіоні виявлено одразу 5 випадків захворювання і введений режим надзвичайної ситуації. Зростає і число заражених по всій країні. Запорізька область потрапила до списку 13 регіонів України, де знайдено коронавірус. Вявлено 5 випадків зараження. Дві сімейні пари, які повернулися відповідно з французького Куршавеля і з Єгипту, а також жінка, яка була в Іспанії.  Загалом в області перевірений 31 підозрілий випадок. Окрім п'ятьох підвтерджених і дев'яти, що поки досліджуються, інші не підтвердилися. У Запоріжжі з 14.00 години оголошений режим надзвичайної ситуації, про що повідомив мер на своїй офіційні сторінці.

 

      В Україні кількість інфікованих на ранок 25 березня складала 116. Зафіксовано 4 летальних випадки. Врешті, на засідання уряду ухвалено рішення про оголошення надзвичайної ситуації на всій території держави на 30 днів. Премєр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що він не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози. Загальнонаціональний карантин подовжено до 24 квітня. Також у кабміні повідомили, що людям, які втратили в цей час роботу, буде призначена субсидія, а тим, хто вже її отримує вона в середньому збільшиться на 300 гривень.

25.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"