Медики Запорожья призывают горожан обращаться в медицинские учреждения вовремя

      "МОТОР СІЧ" - велике стратегічне підприємство, і в теперішній ситуації, коли в Запорізькій області вже виявлені випадки захворюваності на коронавірус. Його керівництво звертає особливу увагу на дотримання карантину – заради безпеки співробітників та всіх запоріжців. Обмеження поїздок закордон, заборона будь-яких нарад та зборів, обов’язковий медичний огляд на початку робочого дня, робота лише в масках, постійна дезінфекція приміщень – і це навіть не повний список правил, за якими ще з початку березня живе запорізьке підприємство "МОТОР СІЧ".

 

      Всі підрозділи підприємства знають про правила захисту від вірусів, за співробітниками, які перебувають на самоізоляції, ведуть постійний медичний нагляд, та й самі лікарі працюють виключно згідно стандартів безпеки всесвітньої організації здоров'я. Без захисних масок вхід до медичного закладу закрито, пацієнтів просять не наближатися один до одного ближче, ніж на 1 метр, всюди пам’ятки та інструкції на випадок, якщо людина підозрює у себе коронавірус. Працюють тут виключно в захисних костюмах. Наголошують – якщо відчуваєте себе погано, є температура чи кашель, необхідно терміново звернутися до лікаря, який виконає визначені процедури, щоб поставити діагноз.

      Медики поліклініки «МОТОР СІЧ» , як і раніше, підкреслюють –  ситуація під контролем, дотримуйтесь карантину, залишайтеся вдома, якщо маєте можливість, і звертайтеся до медичних закладів вчасно.

25.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"