Карантинные мероприятия в Запорожье предполагают особые условия для работников и работодателей

     Закон щодо протидії коронавірусу передбачає не тільки карантинні заходи і відповідальність за їх порушення, а й певні умови для роботодавців і працівників. Про їхні права і можливості розповіли в управлінні з питань праці Запорізької міськради. В управлінні виділяють важливі моменти, пов’язані з роботою в умовах карантину. По-перше, звільнення працівника в цей період – неприпустиме.

 

     Поскаржитися на такого роботодавця можна у поліцію. Щодо відпусток під час карантину – варіантів два. Неоплачувана і тарифна. У першому випадку відпустка не буде враховуватися у подальшому, і працівник після завершення карантину зможе знову піти на неоплачуваний відпочинок на п'ятнадцять днів. Також роботодавець може доручити співробітнику працювати дистанційно. На період карантину забороняється проведення державними наглядовими органами планових перевірок господарчої діяльності.

25.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"