Запорожцев атакуют опасные насекомые

      Вони маленькі, живучі, та зовсім не бояться карантину. Через ранню весну у Запоріжжі активізувались кліщі, і їхніми жертвами можуть стати не лише ваші домашні улюбленці, а й ви самі, незалежно від віку і статі. Павукоподібному знадобиться лише кілька хвилин, аби ви стали його заручником. Вони не падають з дерев чи кущів – це один з найбільш розповсюджених міфів про кліщів. У соцмережах точаться запеклі баталії – хтось каже,  що кліщі прокинулись рано, а хтось наголошує на тому, що вони навіть на засинали, адже навіть взимку люди знаходили вгодованих кліщів на своєму одязі, тілі, собаках та котах. Навіть на їжаках знаходили. Останні після зимової сплячки страждають від кліщів особливо, адже постійно перебувають у високій траві, де на них вже чекають.

 

 

 

 

      І якщо тварин самостійно врятувати можна, то із собою краще не експериментувати. Адже розчавивши кліща ви можете спровокувати ще з десяток хвороб та алергій, все його тільце може бути суцільною інфекцією, у тому числі хвороба Лайма та стафілокок. Пам’ятайте, улюблені місця кліщів – волосся, вуха, пахви, пах, згини колін та ліктей. Тож уважно обстежуйте себе після кожної прогулянки, особливо з улюбленцями. Не ризикуйте життям, та обов’язково подбайте про те, щоб кровососа дослідили лікарі на наявність інфекцій.

25.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"