Меню
Жительница Запорожья сделала жизнь соседей невыносимой (ФОТО)

     Мешканці за адресою проспект Соборний,148 скаржаться на недобросовісне сусідство. Хазяйка однієї із квартир роками зносить до себе додому усілякий непотріб. В основному – це зіпсовані продукти, через які у під’їзді стоїть страшенний сморід. На прохання сусідів ліквідувати сміттєзвалище у квартирі, жінка не реагує. Поліція та соцслужби також розводять руками.  Зіпсовані цукерки, гнилі помідори, риба та безліч інших продуктів, у яких закінчився термін придатності жінка збирала у своїй квартирі роками. Сморід від цього сміттєзвалища розповсюдився по всьому під’їзду. Сусіди довго вмовляли хазяйку ліквідувати проблему, але та ігнорувала їх звернення. Раніше у цій квартирі жінка жила із чоловіком та дітьми, але нещодавно чоловік мусив забрати з собою 11-річну дочку та виїхати звідти. Голова цього ОСББ також не реагує на звернення співмешканців.

 

     Згодом хазяйку сміттєзвалища вдалось вмовити відчинити двері. Люди взялись самостійно виносити все сміття, але навіть не можуть знайти потрібних слів, щоб описати все те, що вони там побачили.  Лише із коридору та кухні винесли 5 сміттєвих баків.  Що відбувається у кімнатах та на балконі – навіть страшно уявити – говорять сусіди. За їх словами хазяйка всього цього безладу поводить себе досить дивно і, можливо, має певні психічні порушення. Але, навіть, якщо це може виявитися правдою, ніхто не в змозі позбавити її законних прав та якось покарати, адже по факту жінка не робить нічого кримінального. І госпіталізувати її без власної згоди не можна. Отже, у такій ситуації змусити жінку ліквідувати сміттєзвалище може лише суд. А проблеми зі смородом та шкідниками, які з’явилися внаслідок дій хазяйки квартири, мають вирішувати вже самі мешканці цього будинку.

16.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"