Запорожское предприятие добровольно лишилось работников (ФОТО)

    Звільнені за чужим бажанням. Запорізьке підприємство «Іскра» за два тижні добровільно втратило цілий цех працівників, які навіть не здогадувались, на що йшли, коли підписували один важливий папірець. Прагнули допомогти рідному виробництву, а залишились просто на вулиці – зі знаннями, багажем досвіду та кваліфікацією. Люди кажуть, за зачиненими дверима керівництво хоче провести тендер на виконання будівельних робіт та найняти підрядника, щоб отримати додаткову вигоду, в народі відому як «відкат». Чому заводу, який за словами власних працівників, розвалюється, не потрібні будівельники? Самі будівельники порівнюють ситуацію з кораблем, який йде на дно, а у останніх пасажирів забирають рятувальні жилети. З весни минулого року будівельний відділ мав багато проблем з фінансуванням, а це – устаткування і заробітні плати. Людей годували обіцянками, мовляв, протримайтесь ще трошки. Покращення буде.

 

    У цеху запропонували альтернативний варіант, який коштував будівникам роботи. Люди пішли на поступки і почали писати заяви на неповний робочий тиждень. Після цього усі заяви були розглянуті, проте не так, як гадали робітники. Лише уявіть собі, начальники почали докоряти працівникам, нібито ті не хочуть працювати, тож підлягають звільненню. Люди навіть не повірили своїм вухам – пішли на поступки, а залишились без грошей, і без роботи. Варто зазначити, «Іскра» входить до оборонного комплексу України, тому працівники чи не зі сльозами на очах просять звернути увагу на численну кількість скарг від них, кажуть, завод хочуть поділити на частини. Наразі спроможність заводу буде перевіряти комісія з «Укроборонпрому», а звільнені працівники будуть шукати нову роботу. Проте тепер будуть думати двічі - що підписувати, а що - ні.

24.02.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"