Меню
В Запорожье прошел турнир по плаванию (ФОТО)

     Сергій Володимирович Доценко один із найстарших учасників змагань Кубка «МОТОР-Зеніт» серед категорії «Мастерс». Ще у молодості, плавець займався спортивною гімнастикою, мав непогані результати. І тільки у 50 років почав займатися плаванням, як він сам говорить – для здоров’я. За більш ніж 30 років, Сергій Володимирович відвідав чимало міжнародних турнірів серед ветеранів. Тільки-но вдумайтесь. Він дворазовий бронзовий призер чемпіонату Європи, дворазовий срібний призер континентальної першості, чемпіон світу, став четвертим на світовій першості у Канаді, в Монреалі. Чемпіон Франції, Швейцарії, Люксембургу. Володар Кубка Дунаю. А на крайніх змаганнях – Кубку Африканських країн, Сергію Володимировичу вдалося завоювати 4 золоті медалі. Як зізнається сам пловець, у його віці наразі насамперед головне, щоб кількість стартів дорівнювала кількості фінішів. І хоча, найулюбленіший вид Сергія Володимировича саме брас, на цих змаганнях спортсмен вирішив проплисти  на спині. До цього на жодних стартах такого не робив.

 

    Весняний турнір серед ветеранів проводить у басейні «Славутич» спортивного комплексу «МОТОР СІЧ» вже 11 раз. Традиційно, до Запоріжжя приїжджає чимала кількість учасників з різних куточків України. Цього річ приїхали представники Києва, Одеси, Миколаєва, Харкова та Дніпра. Змагалися спортсмени-ветерани у 13 видах плавання. Наступними стартами для плавців цієї вікової категорії стануть осінні змагання – «Спринт-МОТОР-Зеніт».

20.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"