Меню
Спортсмены Запорожья призывают горожан не поддаваться панике (ВИДЕО)

      Спортсмени не залишаються осторонь. Як відомо,  згідно з постановою Кабінету Міністрів України по всій території нашої країни, через поширення коронавирусу, оголошений карантин. Тимчасово призупинено роботу залізничних, авіа і автобусних міжміських повідомлень, закриті торгові центри, кафе, спортивні клуби. Призупинено проведення і всіх спортивних заходів. Проте це не заважає спортсменам, зокрема гандболістам провідної команди країни, закликати не нехтувати усіма необхідними засобами безпеки у доволі цікавий спосіб.

 

 

     Троє плеймейкерів ГК «МОТОР» - литовський легіонер Айденас Малашінскас, білоруський гандболіст Максим Бабічев і гравець національної збірної Дмитро Дорощук знялися в ролику з красномовною назвою «СТОП ПАНІКА!». У ньому спортсмени нагадали вболівальникам про головні правила поведінки під час епідемії коронавирусу, порадили утриматися від подорожей, частіше мити руки і обробляти їх антисептиком. А також уникати місць масового скупчення людей. Але найголовніше, до чого закликають МОТОРовци - не панікувати. У ситуації що склалася це зараз найголовніше.

20.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"