Меню
В Запорожье на время карантина приостановлено проведение спортивных соревнований

    І як нам стало відомо, Федерація волейболу України прийняла рішення призупинити Суперлігу через загрозу поширення коронавірусу. Чемпіонат зупинено до закінчення дії карантину в Україні, тобто до 3 квітня. Також у ФВУ повідомляють, що терміни відновлення змагань і проведення наступних матчів будуть повідомлені додатково. Крім того, призупинила національний сезон і Федерація гандболу України. Йдеться про всіх дорослих і дитячо-юнацьких турнірах. Рішення про відновлення гандбольного сезону або його завершенні буде прийматися виходячи з ситуації в країні. Нагадаємо, що через пандемію, в Україні достроково завершили проведення всіх баскетбольних чемпіонатів.

 

 

    Провела останнє тренування на зборах і лідер Паралімпійської збірної України Марія Помазан. «Останній день тренування. Далі все дистанційне вдома. Будьте усі здорові. Дотримуйтесь правил захисту. Бережіть себе», – написала у соціальній мережі запоріжанка.  Дійсно не нехтуйте гігієнічними правилами під час карантину.  Ми ж в свою чергу продовжуємо слідкувати за розвитком подій і авжеж обов’язково тримати вас у курсі спортивних новин.

17.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"