Меню
Запорожский чемпион уверенно победил соперника в гандбольном поединке (ФОТО)

У нинішньому сезоні, діючий чемпіонату України і чинний володар Кубку України - запорізький «МОТОР» - стартував в Кубку України з чвертьфіналу. В результаті жеребкування суперником команди став фарм-клуб чемпіона країни - колектив «Мотор-Політехніка-ЗАБ». На даний момент резервісти є лідерами Вищої ліги, не програвши, поки, жодного матчу. Першу гру ¼ фіналу Кубка України гандболісти провели на майданчику ПС «ЗТР». Господарями цієї зустрічі виступили молоді опоненти. Цей матч чемпіон країни провів без кількох своїх лідерів - на майданчику були відсутні: капітан команди Захар Денисов, Айденас Малашінскас, Максим Бабічев і Дмитро Дорощук, які наразі на відпочинку після матчу з Брестом. Був у заявці, але так і не вийшов на майданчик правий крайній Артем Козакевич. А також всю гру на лавці запасних просидів досвідчений Геннадій Комок. Йому наставник теж дозволив відпочити, тим більше, що його партнер по амплуа - Максим Вьюник - впорався зі своїм завданням «на відмінно». У гру, після відновлення, повернувся Дмитро Тютюнник. У «МПЗ» теж не обійшлося без ротації складу. На старті зустрічі команди по черзі відзначилися у воротах один одного. А на восьмій хвилині матчу суперник встановив мінімальну перевагу - 3: 2. На дванадцятій актив «МПЗ» зріс уже до двох м'ячів - 6: 4. Стараннями Олексія Ганчева і Ігоря Гуріна «МОТОР» зрівняв цифри на табло - 6: 6. Після чого на майданчику точилася рівна боротьба м'яч в м'яч. За п'ять хвилин до завершення першого тайму номінальні гості перехопили ініціативу і встановили  2 вже в свою користь. На перерву команди вирушили за рахунку 14:12 на користь «Мотору».

На старті другої тридцятихвилики  «МОТОР» встановив актив в  3 м'яча. Суперник відіграв один м'яч і повернувся до колишнього розкладу, відстаючи від суперників на один пункт. МОТОРовці не згодні були з таким ходом подій і збільшили свій розрив спочатку до чотирьох, а потім і до п'яти м'ячів - 20:16, 25:20. Все ж далі, у молоді вже не вистачало сил протистояти. Суперник почав частіше помилятися в атаці, а «МОТОР» навпаки, активніше запрацював в нападі. За хвилину до фінальної сирени Ігор Гурин встановив  10 на табло. Але останнє слово залишилося все-таки за господарями майданчика. 36:27 на користь ГК «Мотор». Другий матч ¼ фіналу Кубка України прописку не міняв і пройшов також у палаці спорту «ЗТР». Цей матч бійці Гінтараса Савукінаса теж провели без Айденаса Малашінскаса і Максима Бабічева. Були відсутні також Матеуш Кус та Юрій Кубатко. У лад повернулися Захар Денисов і Дмитро Дорощук. У складі команди суперника ніяких змін не було. Якщо напередодні, «МОТОР» дозволив «молодшому» братові трохи погосподарювати на майданчику і навіть вирватися вперед, то на цей раз такої свободи у суперника не було. Лідер української Суперліги на шостій хвилині вже мав перевагу в чотири м'ячі. Підсумок другого матчу - 41:22 на користь гандбольного клубу «МОТОР». Цими перемогами «МОТОР» оформив собі путівку в фінал чотирьох Кубка України, який відбудеться в кінці травня. А вже в найближчу суботу «МОТОР» проведе черговий матч української Суперліги.

17.03.2020 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"