Меню
В Запорожской области дети получили помощь

     У Пологах більше сорока дітей щодня потребують допомоги – від іграшок, до їжі. Запорізькі активісти вирішили власноруч, не словом, а ділом виправити цю ситуацію, згуртувавши навколо себе містян. У цих стінах – десятки історій. Більше сорока дітей від 3 до 17 років потрапляють до Пологівського обласного центру соціально - психологічної реабілітації для дітей. Сюди потрапляють буквально врятовані від людської байдужості та родинної жорстокості діти. Через велику кількість дітей, уваги всім не вистачає, проте малечу можна розважити книжками, іграшками та смаколиками. Цьому тут завжди раді. Аби привезти подарунки, волонтери збирали їх декілька тижнів через соцмережі.

 

     У них все вийшло – діти зустріли їх, неначе чарівників. І підготували власними силами цілий концерт. Активісти кажуть, до нового року планують запустити ще одну подібну акцію – «чарівна скриня». У місцях великого скупчення людей встановлять коробки, куди можна буде складати подарунки для маленьких вихованців Пологівського центру. Стати чарівником може кожен, адже справжня магія - це посмішка дитини.

07.11.2019 Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alexua.tv Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "ALEX.UA"